EN DE
WIR SPRECHEN DEUTSCH / WE ARE SPEAKING IN ENGLISH:
 

Regulamin

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania - prosimy o skorzystanie z poniższego formularza.

Regulamin

  1. Doba hotelowa w kwaterze łowieckiej rozpoczyna się od godz. 14:00 w dniu przyjazdu do godz.12:00 w dniu wyjazdu.
  2. Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerami numer telefonu: 76/8711633 lub 605641897 lub drogą e-mailową na adres jawor@wroclaw.lasy.gov.pl . Przyjęcia zgłoszenia rezerwacji na dany termin dokonuje pracownik Nadleśnictwa Jawor.
  3. Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 30 % wartości pobytu . Wpłaty należy dokonać przelewem na konto: BGŻ BNP Paribas S.A 71 20300045 1110 0000 0012 2890 w terminie nie później niż 2 dni od daty przyjęcia zgłoszenia.
  4. Po dokonaniu przedpłaty , o której mowa w punkcie 3 następuje potwierdzenie rezerwacji przez pracownika Nadleśnictwa telefonicznie lub e-mailem.
  5. Pozostałą kwotę klient jest zobowiązany wpłacić w dniu rozpoczęcia pobytu gotówką w kwaterze lub na wyżej wymieniony rachunek bankowy Nadleśnictwa . W przypadku wpłaty w formie przelewu bankowego , środki pieniężne ( pozostała część należności za pobyt) powinny wpłynąć na rachunek bankowy Nadleśnictwa nie później niż w dniu rozpoczęcia pobytu.
  6. Możliwe jest zastosowanie wydłużonego terminu płatności maksymalnie do 14-dni od daty wystawienia faktury. W takich przypadkach klient przy składaniu zamówienia zwraca się z prośbą o zastosowanie terminu płatności i po akceptacji Nadleśniczego Nadleśnictwa Jawor ustalone zostają warunki płatności. W przypadku opóźnienia w płatności mają zastosowanie przepisy ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o terminach zapłaty w transakcjach handlowych
  7. W przypadku odwołania rezerwacji przez klienta na dwa tygodnie lub wcześniej przed planowaną datą rozpoczęcia pobytu , kwota zaliczki zostanie zwrócona na wskazane przez niego konto bankowe.
  8. W przypadkach odwołania rezerwacji przez klienta w terminie krótszym niż 2 tygodnie od daty jej potwierdzenia zaliczka nie podlega zwrotowi.
  9. W przypadku wolnych miejsc na kwaterze istnieje możliwość wynajęcia pokoi bez wcześniejszej rezerwacji , dotyczy to terminu krótszego niż 3 dni przed planowanym pobytem. W takich sytuacjach należność za pobyt należy wpłacić w całości w dniu przyjazdu przed dokonaniem meldunku na kwaterze.
  10. Istnieje możliwość przedłużenia pobytu na kwaterze po uzgodnieniu z Leśniczym Łowieckim pod warunkiem, że kwatera dysponuje wolnymi miejscami. więcej >>>

Formularz kontaktowy:

* - pola muszą zostać wypełnione